Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
jak_psat_wiki_clanky [2011/08/12 09:32]
xsouku04
jak_psat_wiki_clanky [2019/06/04 08:43] (aktuální)
root
Řádek 1: Řádek 1:
 +[[https://​cloud.4smart.cz|{{ banner.png?​700 |}}]]
 +
 ====== Jak psát wiki články ​ aby byly snadno srozumitelné pro druhé? ====== ====== Jak psát wiki články ​ aby byly snadno srozumitelné pro druhé? ======
  
Řádek 59: Řádek 61:
 Nesouvisí to přímo s psaním wiki článků, ale souvisí to tak trochu se vším. Abych si mohl něco vzít, musím nejdříve něco dát. Nesouvisí to přímo s psaním wiki článků, ale souvisí to tak trochu se vším. Abych si mohl něco vzít, musím nejdříve něco dát.
 Myslím že tohle platí naprosto obecně. Důležité je jen dávat to, co lidi opravdu chtějí a potřebují a nic za to nečekat. Revanšovat se někomu kdo hodně dává je přirozené a lidské. Hodně dávat není slabost, ale je to doména silných. ​ Přestože se to možná nezdá, ale nakonec vše tito silní dostanou od druhých zpět - proto jsou silní. Samozřejmě se člověk nemůže celej rozdat ale i tak je na této myšlence hodně moudra - je to snad i ekonomická poučka, která ale v dnešní době zapadá. (Musím dát zákazníkovi dobrou službu, abych zákazník nebyl lakomý mi nějakou tu korunu nechat vydělat - funguje to tak) Myslím že tohle platí naprosto obecně. Důležité je jen dávat to, co lidi opravdu chtějí a potřebují a nic za to nečekat. Revanšovat se někomu kdo hodně dává je přirozené a lidské. Hodně dávat není slabost, ale je to doména silných. ​ Přestože se to možná nezdá, ale nakonec vše tito silní dostanou od druhých zpět - proto jsou silní. Samozřejmě se člověk nemůže celej rozdat ale i tak je na této myšlence hodně moudra - je to snad i ekonomická poučka, která ale v dnešní době zapadá. (Musím dát zákazníkovi dobrou službu, abych zákazník nebyl lakomý mi nějakou tu korunu nechat vydělat - funguje to tak)
 +
 +[[https://​cloud.4smart.cz|{{ banner.png?​700 |}}]]
 +
 
jak_psat_wiki_clanky.txt · Poslední úprava: 2019/06/04 08:43 autor: root