Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
debian-8.0-x86_64-tomcat [2016/04/06 13:12]
root
debian-8.0-x86_64-tomcat [2016/04/06 13:17] (aktuální)
root
Řádek 25: Řádek 25:
  
 ===== Upload webového projektu do VPS ===== ===== Upload webového projektu do VPS =====
-   * Projekty napsané v PHP a prostém HTML je třeba nahrát do složky /​var/​www/​tomcat.mysite.+  ​* Projekty napsané v PHP a prostém HTML je třeba nahrát do složky /​var/​www/​tomcat.mysite.
   * Projekty napsané v Javě mají svůj kořen v /​usr/​share/​tomcat8-root/​default_root. ​   * Projekty napsané v Javě mají svůj kořen v /​usr/​share/​tomcat8-root/​default_root. ​
   * Javovské projekty, které existují v podobě souboru s příponou war se nahrávají a spravují s pomocí nástrojů /manager a /​host-manager viz dále.   * Javovské projekty, které existují v podobě souboru s příponou war se nahrávají a spravují s pomocí nástrojů /manager a /​host-manager viz dále.
Řádek 36: Řádek 36:
   * **Dokumentaci**,​ která se týká nástroje Tomcat a nasazení Javovských projektů je k dispozici pod URL ve tvaru: **http://​vase.domena/​java/​docs*.   * **Dokumentaci**,​ která se týká nástroje Tomcat a nasazení Javovských projektů je k dispozici pod URL ve tvaru: **http://​vase.domena/​java/​docs*.
   * **Soubor příkladů** najdete pod obecným odkazem **http://​vase.domena/​java/​examples**. ​   * **Soubor příkladů** najdete pod obecným odkazem **http://​vase.domena/​java/​examples**. ​
 +
 +===== Nároky šablony =====
 +  * Náklady na provoz serveru jsou odvislé od složitosti použitého kódu, obsazeného diskového prostoru a návštěvnosti (síťový traffic, četnost diskových operací).
 +  * Předpokládané náklady na provoz serveru s jednou hostovanou doménou jsou hrubým odhadem 80-200Kč za měsíc dle počtu přístupů a složitosti kódu.
 +  * Minimální množství RAM, se kterým lze virtuální server provozovat, by nemělo být menší než 2 GiB.
 +  * Veřejná IPv4 adresa zde není nutná. Webový server lze provozovat s neveřejnou IPv4 adresou s pomocí našich reverzních http proxy serverů.
 +  * Použití IPv6 adresy by mělo být zcela bez problémů.
 +
 +==== Odkazy ====
 +[[https://​cs.wikipedia.org/​wiki/​Apache_Tomcat]]
 +[[http://​tomcat.apache.org/​]]
 +[[https://​cs.wikipedia.org/​wiki/​OpenJDK]]
 +[[http://​www.linuxsoft.cz/​article.php?​id_article=1965]]
  
  
  
 [[start|Zpět na přehled Wiki]] [[start|Zpět na přehled Wiki]]
 
debian-8.0-x86_64-tomcat.txt · Poslední úprava: 2016/04/06 13:17 autor: root