Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
debian-8.0-x86_64-piwigo [2016/03/09 09:24]
root [Vytvoření vlastního virtuálního serveru s fotogalerií]
debian-8.0-x86_64-piwigo [2016/03/09 09:28] (aktuální)
root [Nároky šablony]
Řádek 54: Řádek 54:
 ==== Nároky šablony ==== ==== Nároky šablony ====
  
-  * Software šablony je středně ​náročpokud jde o systémové prostředky kladené na fyzický server 4smart.czLze předpokládat o něco vyšší ​náklady za RAM a síťový ​enos (podle využití poštovního serveru)+  * Software šablony je nízké ​náročnosti. Náklady na provoz serveru jsou odvislé od obsazeného diskového prostoru a návštěvnosti (síťový trafficčetnost diskových operací). 
-  * Minimální množství RAM, se kterým lze virtuální server provozovat, by nemělo být menší než GiB. +  * Předpokládané ​náklady ​na provoz osobní galerie s desítkami fotografií jsou odhadem 30 - 80Kč za měsíc dle počtu ​ístupů
-  * Pro potřeby virtuálního serveru s instalací poštovního serveru je veřejná IPv4 adresa ​nutností. +  * Minimální množství RAM, se kterým lze virtuální server provozovat, by nemělo být menší než GiB. 
-  * Použití pouze IPv6 adresy může stále způsobovat problémy, pokud jde o podporu IPv6 konektivity poštovními servery ​na internetu. Doručovat poštu do některých destinací by tak nemuselo být možné+  * Veřejná IPv4 adresa ​zde není nutnáPiwigo lze provozovat s neveřejnou IPv4 adresou s pomocí ​našich reverzních http proxy serverů
-  * V případě použití IPv6 adresy ​bude nutné nastavit AAAA-záznam a PTR záznam ​pro tuto adresu a upravit konfiguraci Postfixu, ​ípadně Apache2 a Dovecot.+  * Použití IPv6 adresy pro přístup ke galerii by mělo být zcela bez problémů. 
  
  
 
debian-8.0-x86_64-piwigo.txt · Poslední úprava: 2016/03/09 09:28 autor: root