Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

debian-6.0-x86_64-joomla1.7 [2011/08/04 12:24]
root vytvořeno
debian-6.0-x86_64-joomla1.7 [2015/08/19 15:53] (aktuální)
misa
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== debian-6.0-x86_64-joomla1.7 ====== ====== debian-6.0-x86_64-joomla1.7 ======
-Joomla je redakční systém (CMS), podobně jako Drupal. Joomla je určen jak pro jednotlivce,​ tak i pro střední i velké firmy. Pomocí doplňujících rozšíření lze vytvářet opravdu zajímavé webové aplikace jako jsou e-shopy, diskuzní fóra, +Joomla je redakční systém (CMS), podobně jako Drupal. Joomla je určen jak pro jednotlivce,​ tak i pro střední i velké firmy. Pomocí doplňujících rozšíření lze vytvářet opravdu zajímavé webové aplikace jako jsou e-shopy, diskuzní fóra, blogy a další. Mezi e-shopy, které lze na Joomla provozovatpatří například propracovaný VirtueMart. Možností je opravdu hodně.
-blogy a další. Mezi e-shopy, které lze na Joomla provozovat patří například propracovaný VirtueMart. Možností je opravdu hodně.+
  
 ==== Nároky na uživatele: ==== ==== Nároky na uživatele: ====
Řádek 32: Řádek 31:
   * Nastavení FTP (krok 5) doporučuji přeskočit - kliknutím na tlačítko "​Následující"​ a to z důvodu nezabezpečeného spojení, které FTP používá.   * Nastavení FTP (krok 5) doporučuji přeskočit - kliknutím na tlačítko "​Následující"​ a to z důvodu nezabezpečeného spojení, které FTP používá.
   * Postupně proveďte zbylou konfiguraci Joomly (krok 6) podle svých představ (kontaktní email, heslo Vašeho účtu, ...)   * Postupně proveďte zbylou konfiguraci Joomly (krok 6) podle svých představ (kontaktní email, heslo Vašeho účtu, ...)
-  * V posledním 7. kroce **je nutné odstranit instalační složku** - klikněte na tlačítko pod červeným textem.+  * V posledním 7. kroku **je nutné odstranit instalační složku** - klikněte na tlačítko pod červeným textem.
   * Instalace Joomly by tím měla být dokončena. Umažte konec URL ve svém prohlížeči až po IP adresu, kterou ponechte a můžete začít CMS Joomla používat.   * Instalace Joomly by tím měla být dokončena. Umažte konec URL ve svém prohlížeči až po IP adresu, kterou ponechte a můžete začít CMS Joomla používat.
  
 
debian-6.0-x86_64-joomla1.7.txt · Poslední úprava: 2015/08/19 15:53 autor: misa